У львівському PRAVOKATOR обговорили надання правової допомоги людям похилого віку

11.04.2019 12:34

В рамках проекту «Підвищення рівня правової обізнаності людей поважного віку щодо механізмів захисту своїх прав», що реалізується громадською організацією «Суспільство і право» та за підтримки Агенства США з міжнародного розвитку (USAID), у Львівському правовому клубі PRAVOKATOR пройшла зустріч представників Головного територіального управління юстиції у Львівській області, апарату Апеляційного суду Львівської області, Львівської міської ради, Центральної районної бібліотеки м. Жовква, громадської організації «Золоті роки» та представників центрів бюро з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Львівській області.

В ході зустрічі за круглим столом присутні обговорили роль та механізми системи безоплатної правової допомоги, органів влади, громадських організацій у дотриманні та захисті прав людей похилого віку.

Представники Головного територіального управління юстиції, в свою чергу, розповіли про загальнонаціональний правопросвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО!», що навчає людей захищати свої права. Проект, разом з тим, ознайомлює людей похилого віку із профільними законодавчими ініціативами, які спрямовані на забезпечення їх життя на задовільному рівні. Управління юстиції Львівщини, в свою чергу, беруть активну участь у суспільному, соціальному і культурному житті осіб похилого віку області, забезпечує інформацією про послуги і програми, які для них існують. Відбулись жваві дискусії щодо покращення доступу до правосуддя та вирішення проблем цієї категорії людей.

Присутнім наголосили на ролі держави у розбудові суспільства рівних можливостей для людей будь-якого віку, обов’язково з врахуванням позитивного міжнародного досвіду. Також під час захожу відбулася презентація збірки «Захист прав людей поважного віку: історії успіху», на якій виступили люди, чиї історії відображені у збірці.

Сайт у стадії розробки