В районному центрі Львівської області презентували проект «Bully bunny»

23.04.2019 16:34

Фахівець Головного територіального управління юстиції у Львівській області та студенти Українського католицького університету відвідали м. Миколаїв – районний центр Львівської області. Основною метою візиту стала презентація проекту «Вully bunny», який покликаний протидіяти булінгу та перетворити агресивного «bully» на доброзичливого «bunny».

Під час презентації проекту у Миколаївській районній державній адміністрації відбулась цікава та конструктивна дискусія працівників управління соціального захисту, відділу освіти, служби у справах дітей  та майбутніх соціальних педагогів – студентів 4 курсу Українського католицького університету щодо важливості протидії булінгу задля забезпечення безпечного освітнього середовища для дітей та виховання психологічно-стійкої і толерантної молоді.

В рамках заходу команда завітала у Миколаївський НВК «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів – Дошкільний навчальний заклад», де провела для учнів майстер-клас «Булінг VS конфлікт». Вони навчали школярів відрізняти булінг від конфлікту, оцінювати та виражати емоції, керувати ними, приймати правильні рішення у складних ситуаціях.

Варто зазначити, що з проектом «Вully bunny» відвідано значну кількість загальноосвітніх навчальних закладів м. Львова. На майбутнє заплановані візити і до районних центрів Львівської області.

Сайт у стадії розробки