Розпочато навчання для адміністраторів ЦНАПів

19.11.2015 18:59

Управлінням державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Львівській області ініційовано та розпочато перший день навчань із адміністраторами центрів надання адміністративних послуг.

Знання та навички, отримані в процесі передачі повноважень у сфері державної реєстрації органам місцевого самоврядування, дозволять уникнути помилок під час прийому документів та стануть запорукою якісного обслуговування громадян.

Навчання проводитиметься протягом чотирьох тижнів (2 секції: «Державна реєстрація речових прав на нерухоме майно» та «Державна реєстрація юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців»).

У першому дні навчань, 18 листопада 2015 року прийняло участь близько 50 працівників ЦНАПів, що розташовані на території Львівської області.

Другий день навчань у секції «Державна реєстрація речових прав на нерухоме майно» відбудеться 25 листопада 2015 року о 10.00 год., навчання у секції «Державна реєстрація юридичних осіб та фізичних осіб‑підприємців» проводитиметься 02 та 09 грудня 2015 року за адресою: м. Львів, пл. М. Шашкевича 1, 2-ий поверх, каб. 23.

Сайт у стадії розробки