УВАГА! Набір у «Шкільну юстицію» продовжено

16.01.2017 09:46

Школярі Львівщини мають можливість взяти участь у конкурсі, надіславши  до 30 січня 2017 року твір  на тему «Історія мого успіху: як я захистив (захищатиму) своє право – учня, людини, громадянина», та стати першими з тих, хто навчатиметься у «Шкільній юстиції».

Відібраних за конкурсом учасників проекту запросять на настановчу сесію і розподілять за передбаченими напрямами юриспруденції для подальших навчальних та практичних уроків. По завершенні навчання учні отримають сертифікати шкільного нотаріуса, реєстратора або виконавця рішень.

«Шкільна юстиція» – унікальний проект для школярів загальноосвітніх закладів Львівщини, який організовує Головне територіальне управління юстиції у Львівській області спільно із Департаментом освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації. Цей безпрецедентний пілотний проект спрямований на залучення шкільного юнацтва до набуття знань і практичних навиків у сфері нотаріату, державної реєстрації та виконання судових рішень. Його учасники не лише зможуть зреалізувати свої зацікавлення у сфері юстиції, отримати важливий і корисний досвід, а й поповнять  загальну обізнаність та ерудицію, що сприятиме саморозвитку, формуванню свідомості у майбутньому гідних державних службовців.

Надсилати твори  потрібно електронною поштою на: [email protected]

Навчання у «Шкільній юстиції» безкоштовне.

Сайт у стадії розробки