До відома державних реєстраторів нерухомості та бізнесу

17.02.2017 11:42

До відома державних реєстраторів нерухомості та бізнесу

На виконання вимог Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення державної реєстрації прав на нерухоме майно та захисту прав власності» від 06.10.2016 № 1666-VIII щодо використання державними реєстраторами прав на нерухоме майно, юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, нотаріусами виключно захищених носіїв особистих ключів, з 00:00 годин 01 квітня 2017 року програмне забезпечення Державного реєстру речових прав на нерухоме майно та Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань буде переведено в режим роботи із підтримкою виключно захищених носіїв ключової інформації.

У зв’язку із масовим отриманням суб’єктами декларування послуг електронного цифрового підпису (далі – ЕЦП), з метою своєчасного виконання вищезазначених вимог законодавства та уникнення черг, просимо не зволікати із виготовленням ЕЦП на захищених носіях ключової інформації та звернутися до АЦСК органів юстиції України (м. Львів, вул. Зелена, 149 Ю, тел. (032) 234-92-82)) або до будь-якого іншого акредитованого центру сертифікації ключів до 01 березня 2017 року. 

Додатково звертаємо увагу на те, що використання захищених носіїв ключової інформації передбачає нову генерацію ключів та формування посилених сертифікатів відкритих ключів.

Сайт у стадії розробки