Олена Косолапова: Мін’юст проводить конкурси на посади в нові директорати

23.10.2018 13:00

У 2017 році у межах реформи державного управління Міністерство юстиції було визначено пілотним міністерством, яке брало участь у наборі фахівців з питань реформ, а також у формуванні таких нових структурних підрозділів, як директорати. Таким чином, у структурі апарату Мін’юсту було сформовано два директорати - Директорат стратегічного планування та європейської інтеграції та Директорат з прав людини, доступу до правосуддя та правової обізнаності. Про це повідомила в. о. Державного секретаря, керівник Секретаріату Державного секретаря Міністерства Олена Косолапова

«Конкурсною комісією Мін’юсту було проведено конкурси. Це була абсолютно нова для нас процедура та цікаві випробування як для самих конкурсантів, так і безпосередньо для конкурсної комісії, і наприкінці року в нас вже був результат. На підставі конкурсів були обрані генеральні директори перших директоратів - Юлія Зайчекно та Владислав Власюк», - зазначила Олена Косолапова.

Вона відмітила, що очікування Міністерства справдилися, оскільки нові керівники є активними, амбіційними та цілеспрямованими. Вони були сповнені нових ідей та одразу включилися у роботу.

«Водночас реформа не зупиняється. У 2018 році у структурі центрального апарату Міністерства створено ще два директорати. Це Директорат правової політики у сфері судоустрою, судочинства та суміжних інститутів і Директорат з питань адміністративної політики.  На сьогодні конкурсною комісією обрано генерального директора Директорату правової політики - Іллю Черногоренка. Також продовжуються конкурси на посади експертів, керівників експертних груп та повторно буде оголошено конкурс на генерального директора Директорату з питань адміністративної політики. Запрошуємо всіх охочих взяти участь у цьому конкурсі!», - наголосила Олена Косолапова.

Водночас Ілля Черногоренко повідомив про те, чим буде займатися його Директорат і який ресурс буде в розпорядженні Директорату в найближчий час.

«Директорат буде займатися  формуванням державної політики у сферах банкрутства та виконання рішення, а також буде визначати пріоритетні напрями розвитку держаної політики у сфері експертного забезпечення правосуддя та постійно моніторити стан впровадження нормативно-правових актів у сферах судоустрою, судочинства, адвокатури та здійснення адвокатської діяльності», - повідомив Ілля Черногоренко.

«Впевнений, що новий директорат стане мозковим центром Міністерства у цих достатньо непростих, але водночас масштабних сферах», - зазначив він.

Генеральний директор Директорату правової політики у сфері судоустрою, судочинства та суміжних інститутів проінформував, що у складі Директорату передбачено 23 посади, враховуючи посаду генерального директора.

«Наразі ми оголосили конкурс на 14 посад експертів та 4 посади керівників експертних груп. Протягом 2 останніх тижнів ми визначили 9 експертів - по 3 експерти в групи з судоустрою, банкрутства та з виконання рішень.  Попереду ще відбір експертних груп на 4 напрями – судоустрій, банкрутство, виконання рішень, судова експертиза.  В середині листопада зможемо відібрати керівників експертних груп», - зауважив Ілля Черногоренко.

Сайт у стадії розробки