«Стоп булінг» у львівській гімназії

11.02.2019 10:47

З метою вироблення нульової толерантності до проблеми булінгу, розвитку співчутливого ставлення до жертв насильства, навичок надання і отримання допомоги в ситуаціях які передують цькуванню, спеціалістами відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти ГТУЮ у Львівській області було проведено урок в приватній школі-гімназії «Відродження» м. Львова, в рамках кампанії «Стоп булінг» загальнонаціонального проекту «Я МАЮ ПРАВО!».

В більшості випадків батькам та друзям буває дуже складно зрозуміти, що їх діти чи товариші стали жертвами булінгу, адже зазвичай вони нікому не розказують про свою проблему. Більшість жертв булінгу – це сором’язливі діти, які бояться говорити про свої хвилювання. Але завжди можна придивитися до зовнішніх ознак та поведінки дитини.

Такій дитині надсилають електронні листи та повідомлення з погрозами, публікують образливий контент на її сторінках в соціальних мережах. Часто іграшки та особисті речі поламані та зіпсовані, її одяг, зошити та підручники бувають брудні та розірвані, можна побачити синці і подряпини на тілі або жувальну гумку в волоссі.

Відтак спеціалістами було роз’яснено які види булінгу існують і як діяти в ситуації, якщо ви стали жертвою чи свідком цього явища. Крім того, фахівці розповіли про новий закон щодо протидії булінгу, яким вперше закріплено поняття булінгу (цькування) та відповідальність за його вчинення.

Сайт у стадії розробки