У Львові призначили нового керівника обласного управління юстиції

14.05.2019 12:20

Раніше Микола Станіщук працював керівником управління юстиції в Івано-Франківській області.

Новим керівником Головного територіального управління юстиції у Львівській області став Микола Станіщук, який з серпня 2018 року працював начальником Головного територіального управління юстиції в Івано-Франківській області. 

З лютого 2018 по серпень 2018 року Микола Станіщук очолював Головне територіальне управління юстиції в Рівненській області. З 2016 року був керівником Головного територіального управління юстиції в Одеській області.

Колишній керівник управління юстиції у Львівській області Ярослав Жукровський вважає таке призначення політикою подвійних стандартів. Про це він заявив, кометуючи ZAXID.NET призначення Миколи Станіщука.

"На мою думку, Львівщина вкотре стала черговим експериментом, полігоном для випробування. Це є реальний приклад безсистемної кадрової політики, подвійних стандартів. З одного боку говорять, що боряться з корупцією, а з іншого боку роблять все, щоб корупційний схематоз систематизувати. Мені цікаво, чому на цю позицію за останні півтора роки не було проведено прозорого конкурсу? І чому призначають чергового десантника у Львівську область? Якщо говорити про пана Станіщука, то він був на багатьох посадах у різних областях, як на мене, нічим особливим не відзначився. Наразі його функція і місія, напевно, бути виконавцем різних політичних завдань зі столиці", - розповів Ярослав Жукровський.

 

ZAXID.NET 

https://zaxid.net/u_lvovi_priznachili_novogo_kerivnika_oblasnogo_upravlinnya_yustitsiyi_n1481346

Сайт у стадії розробки