Микола Станіщук: Про звинувачення мене у вимаганні хабарів

24.09.2019 12:00

Вважаю за потрібне прокоментувати ситуацію щодо того як начальниця Коломийського відділу державної виконавчої служби Валентина Попик звинуватила мене та інших посадових осіб у вимаганні хабарів.

Я справді давно працюю в системі юстиції, але жодного разу, жодним чином не зобов’язував своїх працівників до неправомірної вигоди. Не хочу бути пустослівним, як Валентина та її чоловік, які без жодних фактів вилили цей бруд на мене і на інших працівників, хочу лише в правовому полі довести, що вимагання хабарів – це не про мене! Для цього звернувся в правоохоронні органи, які поспілкуються із працівниками, та загалом з усіма, хто вважає за потрібне, щоб все-таки правда і закон не порушувалися!

Також дивним для мене є те, чому саме зараз В.Попик та її чоловік вирішили таким ганебним кроком публічно запустити брехню? Чому не тоді, коли я працював в Івано-Франківську? Зрештою, вже близько 4-х місяців я працюю керівником Львівської юстиції, відсутній будь-який суб’єктивний фактор впливу (з мого боку) на заявницю, то чому власне у вересні??? Можливо тому, що їм видається, що зручний час для злиття керівників з посад (оскільки нова влада зреагує), і відповідно зайняття цих посад їхніми обличчями. Що хочу сказати у відповідь, що при будь-яких обставинах, і правоохоронні органи і нова влада прийматимуть рішенні відповідно до чинного законодавства!

Як на мене, ситуація, яка склалася – це новий виклик для правоохоронної системи в частини розмежування нею завідомо неправдивих повідомлень про злочин. Ми готові надати відповідним органам будь-які пояснення та доступи до документів, а також звернутись до них із заявами про завідомо неправдиві повідомлення про злочин!

До уваги представників ЗМІ – я завжди готовий прокоментувати перебіг подій щодо даної ситуації на ваші звернення чи запити.

Микола Станіщук

Сайт у стадії розробки