Мін’юст затвердив план заходів з утворення міжрегіональних територіальних органів

21.10.2019 16:36

Міністерством юстиції України прийнято наказ «Про утворення міжрегіональних територіальних органів Міністерства юстиції України». 

Розпочата реформа стосуватиметься насамперед зміни управлінської ланки теруправлінь. Набір на управлінські позиції у нові міжрегіональні органи буде відкритим, прозорим та конкурентним. Інформацію про кожного кандидата з його біографією та фото буде розміщено на спеціальному веб-сайті, де усі бажаючі зможуть залишити відгук про кандидатів. Відповідну інформацію буде ретельно перевірено.

Водночас абсолютна більшість працівників низової та середньої ланок територіальних управлінь буде переведена на нові посади. 

В головних територіальних управліннях юстиції вже розпочали роботу ліквідаційні комісії, які повинні зокрема затвердити план заходів, пов’язаних з ліквідацією управлінь, забезпечити збереження та передачу в установленому порядку майна, матеріальних цінностей та справ своїх управлінь. 

Координацію заходів, пов’язаних з реформуванням територіальних управлінь юстиції, здійснюватимуть заступники Міністра юстиції України.

Сайт у стадії розробки